Atrašanās
vieta

Jeruzalemes iela 5 Dzirnavu iela 36 Karte IZPĒTĪT APKĀRTNI

Art Nouveau

1 minūtes gājiena attālumā


J5 apkārtnē atrodamas Rīgas jūgendstila pērles – krāšņas, vēsturiskas “Art Nouveau” stila ēkas. Netālu atrodas arī Jūgendstila muzejs, kas atvērts par godu izcilajam latviešu arhitektam Konstantīnam Pēkšēnam.

Parki

5 minūšu gājiena attālumā


Tuvāko apkārtni ieskauj vairāki krāšņi Rīgas centrālie parki - Kronvalda parks,Vērmanes dārzs un Esplanāde. Kronvalda parks ir skaists parks, kuru divās daļās sadala pilsētas kanāls. Vērmanes dārzs ir otrais senākais parks Rīgā un Esplanāde. Parkos varēsiet nodoties mierpilnām pastaigām un bērni varēs atpūsties tiem paredzētajos spēļu laukumos.

Muzeji

5 minūšu gājiena attālumā


Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, kas ir lielākā nacionālās mākslas krātuve Latvijā un ir viena no iespaidīgākajām historisma stila celtnēm Rīgas bulvāru lokā, Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs, "Art Nouveau" muzejs un Latvijas Nacionālais vēstures muzejs.

Vecrīga

15 minūšu gājiena attālumā


Vecrīga ir Rīgas pilsētas senākā daļa un pilsētas centrs. Tā ir iecienīta atpūtas un izklaides vieta. Krāšņajā Vecrīgas arhitektūrā pārstāvēti dažādi novirzieni.

Jahtu klubs "Andrejosta"

15 minūšu gājiena attālumā


Jahtu klubs "Andrejosta" atrodas Rīgas centrā, pie Rīgas pasažieru ostas, netālu no Rīgas vēsturiskā centra. Tā ir laivu, kuteru, buru un motorjahtu piestātne ar apsargājamu teritoriju. 

Lidosta

20 minūšu brauciena attālumā


Lidosta "Rīga" ir lielākā lidosta Latvijā un Baltijas valstīs. No lidostas "Rīga" iespējams doties uz vairāk nekā 85 galamērķiem. Lidostā "Rīga" lidojumus nodrošina aviosabiedrības airBaltic, Aeroflot, Finnair, LOT, Lufthansa, Wizz Air un citas.

Jūrmala

30 minūšu brauciena attālumā


Jūrmala ir lielākā Latvijas kūrortpilsēta, kas atrodas tikai 25km attālumā no Rīgas centra. Jūrmala pazīstama ar skaisto, priedēm ieskauto pludmali, plaša klāsta SPA piedāvājumiem un dažādiem vietējā un starptautiskā mēroga kultūras pasākumiem.

Esplanāde

Viens no populārākajiem parkiem pilsētā. Iecienīta atpūtas vieta ģimenēm ar bērniem un suņu saimniekiem. “Zaļā sala” sevī ietver vairākus kultūras pieminekļus, piemēram, Latvijas Nacionālās mākslas muzeju, Latvijas Mākslas akadēmiju u.c.

Vecrīga

Rīgas pilsētas senākā daļa un pilsētas centrs. Iecienīta atpūtas un izklaides vieta. Vecpilsēta, kurā mīt tādi vēsturiski apskates objekti, kā Doma baznīca, Rīgas pils, Zviedru vārdi, Pulvertornis, Saeimas ēka, Melngalvju nams u.c.

Kronvalda parks

Kronvalda parku divās daļās sadala pilsētas kanāls, pa kuru ir iespējams izbraukt ar kuģīti un laivām. Iecienīta pastaigu vieta ģimenēm, kā arī suņu saimniekiem.

Jahtu klubs "Andrejosta"

Laivu, kuteru, buru un motorjahtu piestātne ar apsargājamu teritoriju.

Art Nouveau

"J5" apkārtnē atrodamas Rīgas jūgendstila pērles – krāšņas, vēsturiskas “art nouveau” stila ēkas.

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

Lielākā nacionālās mākslas krātuve Latvijā. Tā ir viena no iespaidīgākajām historisma stila celtnēm Rīga bulvāru lokā.

Viesnīca "Clarion Collection Hotel Valdemars"

Mūsdienīga viesnīca, kas atrodas vēsturiskā, 1901. gadā celtā jūgendstila namā.

"Vīna Studija"

“Vīna studija” ir restorāns ar izcilu vīnu izlasi – vairāk nekā 800 dažādi vīni, kurus iespējams baudīt gan uz vietas restorānā, gan iegādāties līdzi ņemšanai.

"Rīgas Ekonomikas augstskola"

Privātā ekonomikas augstskola, kura starptautiskajā biznesa laikrakstā “Financial Times” Eiropas labāko biznesa augstskolu rangā ierindojas 19. vietā, starp Eiropas labākajām biznesa augstskolā.

Restorāns "Riviera"

"Riviera" ir Vidusjūras virtuves restorāns. Restorāna ēdienkartē apvienotas Itālijas, Spānijas, Francijas un Grieķijas kulinārijas garšas, ko papildina īpaši veidota Vidusjūras valstīs iecienītāko vīnu karte.

Viesnīca "Albert Hotel Rīga"

Viesnīca "Albert Hotel Rīga" ir vidējās klases viesnīca ar 246 numuriem. Tajā ir 3 konferenču zāles, restorāns "Bestsellers" un bārs "Star Lounge", kas atrodas viesnīcas augšējā stāvā, ar skatu uz Rīgas parkiem un arhitektūru.

Restorāns "Vincents"

Restorāns “Vincents” ir viens no gardēžu iecienītākajiem galamērķiem Ziemeļeiropā. Tā labā reputācija ir izskanējusi tālu aiz Latvijas robežām. Šefpavāra Mārtiņa Rītiņa haute cuisine ir baudījušas tādas slavenības un gardēži, kā Japānas Imperators, Princi

Restorāns "Alberta 13"

Restorāna interjers ieturēts klasiskajās Jūgendstila tradīcijās. Internacionāla virtuve apvienojumā ar plašu vīna klāstu un patīkami mājīgu interjeru.

Viesnīca "Monika Centrum"

Četrzvaigžņu viesnīca "Monika Centrum" ir iekārtota neogotikas stilā veidotā ēkā, kas ir celta 1883. gadā un atrodas 500m attālumā no Vecrīgas.

Latvijas Mākslas akadēmija

Latvijas Mākslas akadēmija ir augstākās izglītības un pētniecības, mākslas un kultūras augstskola Rīgā, kas dibināta 1919. gadā.

Kongresu nams

Kongresu namā tiek organizēti dažādi pasākumi, šovi, koncerti un konferences.

Viesnīca "Radisson Blu Hotel Latvia"

Radisson Blu Hotel Latvija ir augstas klases viesnīca ar 517 viesu numuriem, konferenču zālēm, restorānu, bāru un pieczvaigžņu SPA kompleksu.